Bronzový Zvolen

V neděli 9.2. se dva naši závodníci vydali reprezentovat náš klub na sousední Slovensko do města Zvolen na 24.ročník Karate Zvolen Cup 2014.

 

I přes dlouhou cestu a výjezd v brzkých ranních hodinách kluci prokázali, že jsou bojovníci tělem i duší, a v konkurenci mnoha států a v kategoriích plných slovenských reprezentantů předvedli krásné zápasy.

  • Filip Kovařík si přivezl z kategorie kumite 12-13 let -40kg bronzovou medaili.

  • Honza Vobruba vybojoval v kategorii kata 14-15 let bronz a v kumite 14-15 let -63kg taktéž třetí místo.

V nepříliš sportu podporujícím prostředí nevelké a vydýchané haly, kde se zápasy protáhly až do pozdních večerních hodin, jsme dokázali vybojovat pro Pardubice tři bronzové medaile, což je veliký úspěch.

Připravenost našich borců je před blížícím se Mistrovství světa v Kosovu na velice vysoké úrovni, a můžeme se tak těšit na mnoho dalších vynikajících sportovních zážitků.

 

Přijďte se podívat na trénink do Karate Lions Pardubice:

Podpořte sportovní činnost mládeže:

Chcete podpořit sportovní činnost mládeže? – Staňte se partnerem Karate Lions Pardubice pro výjezd na soutěže ME a MS nebo třeba partnerem pro podporu obecné činnosti ve sportu mládeže. Kontakt a více info na: info@karate-lions.cz nebo na +420 775 570 820.

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře