Euro Karate Grand Prix Pilsen 2013

Euro Karate Grand Prix Pilsen 2013

Pardubičtí lvi sbírali zkušenosti na Evropském poháru v Plzni.

Euro Karate Grand Prix Pilsen 2013

Pardubičtí závodníci: Petr Ducheček, Janek James Hislop, Jakub Mucha a Jan Vobruba vyrazili v sobotu 28.9.2013 bojovat na jednu z nejprestižnějších českých soutěží v karate na Euro Karate Grand Prix do Plzně. V konkurenci 1104 přihlášených závodníků ze 140 klubů Evropy se tentokrát zadařilo Petrovi:

  • Petr Ducheček – kumite dorostenci -52kg – 5. místo

I když zbytek našeho mladého týmu nedosáhl na bodované pozice, tak si všichni zúčastnění přivezli velmi cenné zkušenosti z mezinárodní soutěže takové velikosti.

Podpořte sportovní činnost mládeže:

Chcete podpořit sportovní činnost mládeže? – Staňte se partnerem Karate Lions Pardubice pro výjezd na soutěže ME a MS nebo třeba partnerem pro podporu obecné činnosti ve sportu mládeže. Kontakt a více info na: info@karate-lions.cz nebo na +420 775 570 820.

Přijďte se podívat na trénink do Karate Lions Pardubice:

 

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře