Euro Karate Grand Prix – Plzeň 2014 – 3x úspěšně

EGP - Plzeň 2014

Závodní tým Karate Lions Pardubice vyrazil 19. 10. 2014 bojovat do Plzně na Euro Karate Grand Prix 2014 – na jednu ze dvou nejtěžších soutěží v karate v ČR.

Pardubické barvy zde v těžké mezinárodní konkurenci (celkem 22 zemí: ČR, Slovensko, Belgie, Austrálie, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Maďarsko, Israel, Kosovo, Litva, Holandsko, Nový Zéland, Norsko, Rumunsko, Rusko, Skotsko, Slovensko, Švédsko, Švýcarsko a Ukrajina) hájili hned 4 mladí lvi: Kristýna Vavrušková, Petr Ducheček, Josef Nevole a Radek Netolický – všichni zkušení karatisté, kteří mají za sebou řadu mezinárodních turnajů. Po velice těžkých soubojích získali tato cenná umístění:

  • Kristýna Vavrušková5. místo kumite
  • Petr Ducheček 5. místo kumite
  • Radek Netolický 7. místo kumite

V takto vysoké konkurenci jsou bodovatelná umístění hodnotnou zpětnou vazbou snad pro každého závodníka. Kromě bodů však získali naši lvi něco mnohem cennějšího, co se jim bude hodit v dalších bojích na mezinárodních turnajích a šampionátech – zkušenosti, které nelze ničím nahradit.

Za zmínku stojí i veliká preciznost organizace, kterou si turnaj drží tradičně každý rok díky hlavnímu pořadateli Marku Kubínovi, kterému tímto děkujeme za možnost změřit své síly s evropskou a světovou špičkou karate. 😉

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře