Evropský pohár, národní pohár a 4 tituly z MČR – normální víkend v Karate Lions Pardubice ;)

MČR SKIF 2013

Závodní tým Karate Lions Pardubice se o minulém víkendu rozhodně nenudil. Závodníci absolvovali Evropský pohár, národní pohár a otevřené MČR SKIF.

Na první jmenovanou soutěž – na Evropský pohár v karate (8.6.2013) do Bratislavy vyrazili naši dva závodníci: Radek Netolický a Petr Ducheček. V těžké konkurenci soutěžících reprezentačních týmů ze Slovenska, ČR, Maďarska, Chorvatska a Slovinska dokázali předvést zápasy hodné mezinárodní úrovně. Tentokrát se štěstí více usmálo na Radka, který po několika strhujících zápasech získal celkové 2. místo v kategorii kumite.

European Karate Cup of Youth 2013 - Bratislava

(Radek Netolický a Petr Ducheček)
Více fotek z GP Bratislava

Současně v ten samý den probíhalo 2. kolo Národního poháru mládeže v Ústí nad Labem, které bylo nominační soutěží na MČR v karate WKF (všechny styly karate). Na tuto soutěž vyrazila 5-ti členná výprava našich závodníků, kteří si jeli potvrdit své vybojované nominační pozice na MČR.  I přes složitější povodňovou situaci v Ústí se této soutěže zúčastnilo úctyhodných 326 soutěžících z 33 klubů ČR. Naši lvi se mezi nimi tradičně neztratili a vybojovali následující cenné výsledky:

  • Jan Vobruba – kumite dorostenci -57kg – 1. místo, kata dorostenci – 5 .místo
  • Janek James Hislop – kumite dorostenci -52kg – 3 .místo
  • Jan Hertl – kumite ml. žáci -35kg – 5. místo

„Třešničkou na dortu“ tohoto víkendu byla nedělní účast na otevřeném MČR v karate stylu shotokan, kde se skupině našich mladých lvů podařilo vybojovat 4 tituly mistr České republiky, několik dalších bodovaných umístění a celkové 3. místo pro Karate Lions Pardubice v pořadí všech zúčastněných klubů a to vše jen v 5-ti závodnících 😉 Naši mladí lvi předvedli velkou bojovnost, když si troufli nastoupit i do vyšších věkových kategorií na tzv. „ostaršení“ (závodník může nastoupit navíc do nevýhody do jedné vyšší věkové kategorie). Všechny výsledky Karate Lions Pardubice z MČR v karate SKIF:

  • Gallen Paterson – kata ml. žáci 7-9 let – 1. místo, kata ml. žáci 10-11 let – 1. místo, kumite ml. žáci 10-11 – 1. místo
  • Jan Hertl – kata ml. žáci 10-11 let (vyšší pásky) – 1. místo, kumite ml. žáci 10-11 let – 5. místo
  • Blade Paterson – kumite dorostenci 14-15 let – 4. místo
  • Janek James Hislop – kumite st. žáci 12-13 let – 7. místo

MČR SKIF 2013

(Horní řada: Milan Tesař, Jan Vobruba, Janek Hislop, Blade Paterson, Ondřej Charvát)
(Dolní řada: Jan Hertl, Gallen Paterson, Kira Paterson)
Více fotek z MČR SKIF 2013

Přijďte se podívat na náš trénink.

 

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře