Evropský pohár v karate – 5x úspěšně

V sobotu 14. 6. pardubičtí lvi reprezentovali Českou republiku, Pardubický kraj a město Pardubice na dalším kole Evropského poháru v karate – tentokrát na Slovensku.

WKF Karate

Slovenská soutěž Grand Prix Slovakia of Youth se řadí mezi kvalitně obsazené mezinárodní turnaje s velkou konkurencí v jednotlivých kategoriích – o to cennější jsou dosažené výsledky našich mladých závodníků na takovém turnaji:

 • Lucie Vavrušková
  – kumite mladší žákyně – 3. místo
  – kata mladší žákyně – 5. místo
 • Kristýna Vavrušková
  – kumite starší žákyně – 3. místo
  kata starší žákyně – 7. místo
 • Galen Darren Paterson
  – kumite mladší žáci – 7. místo

Naši mladí závodníci, kteří vyrazili na tento turnaj v méně početné skupině, dokázali, že na mezinárodní scénu karate rozhodně patří a že zvládnout i v těžké konkurenci přivést domů cenné body – pokud jim to  vydrží, tak se máme ve starších kategoriích určitě na co těšit. 😉

[poll id=“23″]

Podpořte sportovní činnost mládeže:

Chcete podpořit sportovní činnost mládeže? – Staňte se partnerem Karate Lions Pardubice pro výjezd na soutěže ME a MS nebo třeba partnerem pro podporu obecné činnosti ve sportu mládeže. Kontakt a více info na: info@karate-lions.cz nebo na +420 775 570 820.

Přijďte se podívat na trénink do Karate Lions Pardubice:

 

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře