GP Slovakia v Bratislavě

Tři odvážní pardubičtí lvi se vydali v neděli 12.4.2015 společně s velkým fanklubem reprezentovat náš klub, město i naši zem na mezinárodní turnaj karate do Bratislavy.

[singlepic id=1295 w= h= float=center]

(Jan Vobruba, Milan Tesař, Petr Ducheček a Radek Netolický)

GP Slovakia byl velmi důležitý turnaj, protože je zařazen na seznam kontrolních turnajů pro nominaci do reprezentace Českého Svazu Karate a dále pak možnost startu na Mistrovství Evropy a Mistrovství Světa organizace WKF, což je „modla“ každého závodníka. Kluci se prali velmi statečně, ale na medaile to bohužel nestačilo. Nejlepšího úspěchu dosáhl Petr Ducheček, který získal úžasné 5. místo. Radek Netolický i Jan Vobruba úspěšně porazili v prvním kole reprezentanty Chorvatska, ve druhém kole ovšem jejich síly nestačily na závodníky ze Slovenska, a protože se jejich soupeři neprobojovali do finále, turnaj pro ně končil. Pravidla závodního karate organizace WKF říkají, že v případě prohry s jedním ze dvou finalistů máte ještě možnost bojovat o dvě třetí místa.

[singlepic id=1293 w= h= float=center]

Turnaje v Bratislavě se účastnilo více než 800 závodníků z osmi zemí a při průměrném počtu 25 závodníků v kategorii se jednalo o velmi kvalitní turnaj.

Prohlédněte si fotky z GP Bratislava:

Celá fotogalerie Karate Lions Pardubice

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře