Karate Lions Pardubice na světovém poháru (170 bodů) – GP Hradec Králové

Na celovíkendovou akci pořádanou v Hradci králové dorazilo Karate Lions Pardubice spolu s 1200 závodníky ze 120 klubů ze třinácti zemí: Česká republika, Egypt, Arménie, Německo, Maďarsko, Litva, Makedonie, Norsko, Polsko, Rusko, Slovensko, Švédsko a Ukrajina.

[singlepic id=1346 w= h= float=center]

V silné konkurenci jsme v sobotních závodech (25.4.), kde soutěžili závodníci v kategoriích dorost, junioři, senioři a masters, tedy: Jan Vobruba, Blade Paterson, Petr DuchečekOndřej Charvát a ostaršený Radek Netolický, vybojovali cenné 7. místo Petra Duchečka. V každé kategorii nám „v cestě za zlatem stál výběr reprezentace Egypta“, který přijel ve velice silné sestavě.

V nedělních závodech (26.4.) žáků jsme již byli úspěšnější. Za žáky nás reprezentoval Galen Paterson, Kristýna Vavrušková, Lucie Vavrušková, Josef Nevole a Radek Netolický, a dokonce se nám poštěstilo složit kumite tým žákyň Kristýny Vavruškové se dvěma hostujícími žákyněmi (ze Slovenska a z Českých Budějovic).

 A jak to celé vlastně dopadlo?

 • Galen Paterson
  – kata ml. žáci 7-9 let – 1. místo
  – kumite ml. žáci 7-9 let -32 kg – 3. místo
 • Kristýna Vavrušková
  – kumite st. žákyně -50 kg – 2. místo
  – kumite st. žákyně BRH – 7. místo
 • Petr Ducheček
  – kumite junioři -61 kg – 7. místo
 • Kumite tým (K. Vavrušková + žákyně z KK Ekonóm Trenčín (A. Vlasáková) a z Fight Club ČB)
  – kumite tým st. žákyně – 2. místo

Prohlédněte si fotky z Grand Prix Hradec Králové:

Celá fotogalerie Karate Lions Pardubice

 

 Gratulujeme všem našim úspěšným závodníkům k získání velice cenných umístění a spousty zkušeností a určitě i spousty pěkných zážitků. 😉

Děkujeme Fight Club ČB a KK Ekonóm Trenčín za spolupráci v kategorii kumite družstev. 😉

 

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře