Karate Lions Pardubice v 1. lize karate

ČSKe info

ČSKe info

Janek Hislop, Petr Ducheček, Jakub Mucha a Květoslava Pokorná – tito čtyři závodníci Karate Lions Pardubice budou letos bojovat v nejvyšší české soutěži v kumite družstev v první lize Českého svazu karate. Janek, Jakub a Petr v týmu Karate Lions dorostenců a Květa jako člen týmu reprezentace Pardubického kraje v kategorii dorostenek.

A jak to bude celé vypadat? V soutěži kumite (zápas) družstev proti sobě nastoupí vždy dvě družstva, po třech po sobě jdoucích vzájemných zápasech jednotlivců z těchto družstev se sečtou body a vítězství. Vyhrává družstvo s větším počtem vítězství, případně bodů.

V prvním kole již tuto sobotu v Ústí nad Labem a v druhém kole 23. 2. v Českých Budějovicích změří naši závodníci své síly s těmi nejlepšími týmy z České republiky v systému každý tým s každým. Čtyři nejlepší týmy poté postoupí do play off, které se bude konat poslední víkend v březnu v Hradci Králové.

I když jsou naši závodníci v ligové soutěži první rok, tak rozhodně nepojedou na první kolo v roli absolutních nováčků. Mají za sebou totiž mnoho zkušeností ze soutěží jednotlivců, díky kterým mohou i v takové konkurenci překvapit.

 

 

Tagy:
info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře