Mladí lvi si „brousí zuby“ na Evropu

Repre info

Info reprezentace ČR

Celkem 10 pardubických lvů má letos možnost reprezentovat Českou republiku na evropských šampionátech mládeže

8 „pardubických nadějí“ se nominovalo na mistrovství Evropy mládeže ve stylu karate Shotokan (pozn.: karate se historicky dělí na několik stylů a škol – jedním z nich je styl Shotokan, který se trénuje v Karate Lions Pardubice), které proběhne od 1. do 8. října v tureckém městě Bursa. Jmenovitě to jsou: Jan Hertl, Květoslava Pokorná, Radek Netolický, Jakub Mucha, Petr Ducheček, Josef Nevole, Jan Vobruba a Janek James Hislop. Více o nominaci na ME Shotokan mládeže jsme již psali v článku: 8 nominací na ME Shotokan 2013.

Další 2 naši mladí bojovníci budou reprezentovat Českou republiku, Karate Lions Pardubice a město Pardubice na mistrovství Evropy organizace WUKF (World Union of Karate-do Federations) v kategoriích bez rozdílu stylů a škol ( pozn.: těchto soutěží se většinou účastní reprezentace států ve stylech Shotokan, Goju-ryu, Shito-ryu, Wado-ryu a další). Jmenovitě se na tento šampionát, který proběhne od 16. do 20. října v Anglii v Sheffieldu, nominovali za Karate Lions Pardubice tito závodníci: Galen Darren Paterson a Blade Ahran Paterson.

Už jenom samotná nominace na takový šampionát, jako je mistrovství Evropy, je obrovský úspěch, který stál naše mladé závodníky a jejich nejbližší opravdu veliké úsilí a spoustu potu. A ještě stát bude, protože je čeká účast na řadě přípravných soutěží, seminářů a soustředění.

Nominací 10 závodníků na ME se klub Karate Lions Pardubice pomalu přibližuje k naplnění jednoho ze svých cílů, jímž je pozdvihnutí úrovně karate v pardubickém regionu a vytvoření zázemí pro závodníky konkurenceschopné na mezinárodním poli.

Chcete podpořit sportovní činnost mládeže? – Staňte se partnerem Karate Lions Pardubice pro výjezd na soutěže ME a MS nebo třeba partnerem pro podporu obecné činnosti ve sportu mládeže. – kontakt a více info na: info@karate-lions.cz nebo na +420 775 570 820.

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře