5 závodníků = 5 medailí – Národní pohár žáků a dorostenců 2015 – Kladno

[singlepic id=1240 w= h= float=center]

(Kristýna Vavrušková, Galen Paterson, Ondřej Charvát, Jan Hertl, Lucie Vavrušková,
Kyra Paterson, David Netolický)

Poslední březnový víkend se uskutečnilo 1. kolo Národního poháru mládeže a 1. kolo ligy kumite týmů dorostu v Kladně. Jedná se o nominační závody na MČR ČSKe v Ostravě 5. ‑ 6. 12. 2015. Do kladenské sportovní haly se 28. 3. 2015 sjelo přes 350 závodníků z 53 klubů a nechybělo ani Karate Lions Pardubice. Závody začínaly v 9:00 a končili překvapivě brzy kolem 17. hodiny, i přesto, že v každé kategorii bylo kolem 30 lidí.

NP kladno-2

A jak dopadli naši Lvi?

Výsledky Karate Lions na Národním poháru:

Všichni naši mladí lvi si vybojovali cennou průběžnou nominaci na MČR ČSKe 2015 v prosinci.

Zajímavým výsledkem je také umístění Karate Lions Pardubice v celkovém pořadí 53 klubů. I přesto, že jsme vyrazili na národní pohár v pouhém počtu 5 závodníků, tak jsme dokázali vybojovat 8. místo v celkovém pořadí všech klubů. Některé kluby měli na soutěži i přes 20 závodníků.

Prohlédněte si fotky z Národního poháru:

Celá fotogalerie Karate Lions Pardubice

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře