Naši nejmladší lvi sbírají závodní zkušenosti - turnaj Vamberecký lvíček 2015 | Karate Lions Pardubice z.s.

Naši nejmladší lvi sbírají závodní zkušenosti – turnaj Vamberecký lvíček 2015

V neděli 19. dubna 2015 se ve Vamberku konal tradiční turnaj pro začínající závodníky – Vamberecký lvíček. Turnaje se zúčastnila i jedenáctka karatistů z Karate Lions Pardubice. Mladí lvi takto sbírají zkušenosti a první úspěchy pod dohledem svých starších týmových kolegů. 😉

(Ondřej Charvát, Jan Vobruba, Josef Nevole, Blade Paterson, Milan Tesař, Lukáš Kasal, Pavel Trličík,
Michal Kasal, Galen Paterson, Daniel Trličík, Kyra Paterson, Filip Kropáček, Veronika Kindlová, Jan Merta, Filip Ondráček)

Černo-žlutou barvu reprezentovali především úplně noví závodníci, kteří na takové soutěži startovali poprvé, a dále stávající závodníci z řad profi karate (pozn.: skupina v Karate Lions Pardubice zaměřená na soutěžní činnost). Start byl limitován věkem závodníka 7 – 13 let a stupněm technické vyspělosti 4. kyu (pozn.: druhý fialový pás), výpravy se proto soutěžně nemohli účastnit všichni z řad profi. Ovšem naše mladší závodníky přijeli někteří zkušenější podpořit a pomáhali jim i na tatami. Roli kauče si kromě klubových trenérů a asistenta (Ondřej Charvát, Milan Tesař a Jan Vobruba) vyzkoušel i Blade Paterson – juniorský závodník a člen skupiny profi karate.

(Blade Paterson, Jan Vobruba, Ondřej Charvát,
Marie Puldová, Michal Kasal, Filip Ondráček, Galen Paterson, Veronika Kindlová, Karolína Řezníčková, Filip Kropáček, Zbyněk Makovský)

Konkurence byla letos veliká a i přes věkové a technické omezení se závodů zúčastnilo více než 300 karateků z ČR, Slovenska a Polska. Turnaj začal kategorií kata s nízkými techniskými stupni na třech tatami. Specialitou byla soutěž o nejlepší katu Heian shodan a Heian sandan. Poté přišli na řadu soutěže kumite… A jak to celé dopadlo?

Co „chybělo“ v soutěži kata (pozn.: sestavy technik) dohnali mladí bojovníci v kategoriích kumite (sportovní zápas)… a nakonec jsme přivezli tyto solidní výsledky:

Zlaté medaile:

Stříbrné medaile:

Bronzové medaile:

5. místa:

7. místa:

9. místa:

Prohlédněte si fotky z této soutěže:

Celá fotogalerie Karate Lions Pardubice

 

 


Podpořte sportovní činnost mládeže:

  • Chcete podpořit sportovní činnost mládeže? – Staňte se partnerem Karate Lions Pardubice pro výjezd na soutěže ME a MS nebo třeba partnerem pro podporu obecné činnosti ve sportu mládeže.
  • Kontakt a více info na: info@karate-lions.cz nebo na +420 775 570 820.
 

Přijďte se podívat na trénink do Karate Lions Pardubice:

 

Podívejte se jaké akce pořádáme:

 

Fanděte našemu závodnímu týmu na Facebooku:

Tento zajímavý článek si kromě Vás přečetlo dalších 1620 (unikátních) čtenářů. Děkujeme. 😉

Mia
Klubová fotografka, asistentka a správce klubové evidence. :-)
  • RSS
  • Facebook
  • Naše kurzy
  • YouTube

Novinky ze světa pardubických lvů a bojových sportů…

Karate Lions Pardubice - info

Řekni si o novinky. Ať víš všechno ze světa pardubických lvů a bojových sportů jako první. ;-)

Nábor – dospělí – Fighting & karate

Nábor - dospělí - Fighting & karate