Pardubické lvice bojovaly na světovém poháru v Rakousku – Austrian Junior Open ;)

Kristýna Vavrušková a Lucie Vavrušková – tak to jsou naše dvě odvážné lvice, které vyrazily bojovat na jeden z nejprestižnějších turnajů na starém kontinentu.

WKF Karate

V sobotu 20. a neděli 21.6. se tyto dvě závodnice z Karate Lions Pardubice postavily konkurenci závodníků hned z 21 zemí (Austrálie, Rakousko, Bosna a Hercegovina, Kanada, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Egypt, Anglie, Finsko, Německo, Itálie, Kosovo, Holandsko, Norsko, Polsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Švédsko a Švýcarsko).

V rakouském Salzburku, kde se sešlo přes tisíc soutěžících, se naše mladé lvice rozhodně neztratily. Kristýna dokonce vybojovala velice cenné body do světového žebříčku:

  • Kristýna Vavrušková – kumite do 14 let – Open – 5. místo

Kromě tohoto 5. místa si holky odvezly také ničím nenahraditelné zkušenosti a zážitky z turnaje, kde se střetli závodníci hned ze 4 kontinentů – to se určitě projeví na blížícím se Mistrovství Evropy v karate stylu Shotokan, které letos proběhne v Rumunsku.

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře