Pardubické lvice vybojovaly v Budapešti bronz a páté místo ;-)

Kristýna Vavrušková a Lucie Vavrušková – tak tato dvě jména si určitě v Budapešti zapamatují. Naše mladé lvice se totiž vrátily úspěšně z mezinárodní soutěže Hungarian Tatami Karate Cup.

Hungarian Tatami Cup 2014

(Všechny fotky z Hungarian Tatami Cup 2014)

V sobotu 1.3.2014 hájily barvy České republiky, Pardubického kraje a Karate Lions Pardubice hned dvě zástupkyně něžného pohlaví – a obě úspěšně! V konkurenci téměř 800 závodníků z 81 klubů z 15 států Evropy totiž holky vybojovaly tyto super výsledky:

  • Kristýna Vavrušková – kumite st. žákyně – 3. místo
  • Lucie Vavrušková – kata ml. žákyně – 5. místo

Kristýna s Luckou dokázaly předvedenými výkony a dosaženými výsledky, že i holky z Karate Lions Pardubice dokážou úspěšně zápasit na mezinárodní scéně. Kromě bodovaných umístění si naše mladé lvice také odvezly řadu cenných zkušeností ze zahraniční soutěže, které zúročí v nadcházející sezóně, kde se máme určitě na co těšit. 😉

Přijďte se podívat na trénink do Karate Lions Pardubice:

Podpořte sportovní činnost mládeže:

Chcete podpořit sportovní činnost mládeže? – Staňte se partnerem Karate Lions Pardubice pro výjezd na soutěže ME a MS nebo třeba partnerem pro podporu obecné činnosti ve sportu mládeže. Kontakt a více info na: info@karate-lions.cz nebo na +420 775 570 820.

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře