Posila trenérského týmu Karate Lions Pardubice

Od září 2014 rozšířil řady trenérů Karate Lions Pardubice Jan Vobruba.Karate Lions Pardubice - info

Jan Vobruba se stává od září posilou trenérského týmu Karate Lions Pardubice. Pod odborným dohledem trenérů Ondřeje Charváta a Milana Tesaře se bude jako asistent podílet na přípravě skupin: žáci 8-15 let – nábor a dospělí nad 15 let – nábor.

Karate Lions Pardubice se v rámci svých dlouhodobých cílů věnuje rozvoji karate jako celku – proto se kromě přípravě výborných závodníků (kteří působí napříč celým spektrem soutěží od těch nejmenších turnajů až po velké mezinárodní šampionáty), přípravě žáků (kteří skutečně rozumí prováděným technikám a hodnotám karate) a výchově nejmenších dětí (lvíčata 5-7 let) v rámci přípravky, věnujeme také rozšíření „rodiny trenérů karate“ vlastními odchovanci.

Honzův vstup do „světa trenérů“ je pomyslnou hozenou rukavicí a příkladem pro další zájemce z našeho klubu, kteří by se chtěli realizovat v této úctyhodné oblasti. 😉

Přečtěte si celý seznam trenérů Karate Lions Pardubice.

[poll id=“24″]

Podpořte sportovní činnost mládeže:

Chcete podpořit sportovní činnost mládeže? – Staňte se partnerem Karate Lions Pardubice pro výjezd na soutěže ME a MS nebo třeba partnerem pro podporu obecné činnosti ve sportu mládeže. Kontakt a více info na: info@karate-lions.cz nebo na +420 775 570 820.

Přijďte se podívat na trénink do Karate Lions Pardubice:

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře