Postup do play-off 1. ligy družstev a nominace na MČR ČSKe dospělých

Druhý víkend v lednu vyrazili pardubičtí lvi bojovat do Prahy… a hned na prestižní soutěže – na Národní pohár dospělých, který je přímou nominací na Mistrovství České republiky, a na 1. ligu kumite týmů dorostenců, juniorů a dospělých.

NP junioři a muži - 3. kolo a 1. liga družstev 2014 / 2015

V první zmíněné soutěži reprezentovali Karate Lions Pardubice tito závodníci: Jan Vobruba, Blade Paterson, Monika Salfická, Milan Tesař a Ondřej Charvát. Na národním poháru se v sobotu nejlépe dařilo Milanovi, který si 3. místem v kumite potvrdil nominaci na MČR.

V 1. lize družstev hájily barvy Pardubic dva týmy – dorostenci (Jan Vobruba, Janek Hislop a Josef Nevole) a junioři (Petr DuchečekBlade Paterson a kolega z Hlinska – Jakub Mucha) za Karate Lions Pardubice. Junioři si jeli vylepšit výchozí pozici do play-off, které nás čeká na konci měsíce v Příbrami. Dorostenci jeli zabojovat a zvednout pozici ze 6. průběžného místa na minimálně 4. postupové.

A jak to celé dopadlo? Junioři postupují do play-off – postup už měli jasný z předchozích kol – a pouze si „zatrénovali“ během jednotlivých zápasů. Dorostenci udělali maximum a ze dvou zápasů dovezli dvě vítězství. Teď už jenom čekáme na vyhodnocení celkového pořadí zbytku klubů po posledním kole. A uvidíme, zda budeme moci fandit v play-off dvěma týmům z Pardubic. 😉

Podívejte se na fotky z 1. ligy a Národního poháru:

[nggallery id=70]

Celá fotogalerie Karate Lions Pardubice

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře