Přes 100 dětí se učí karate a sebeobranu v Karate Lions Pardubice

Karate Lions Pardubice navštěvuje v současné době přes 100 aktivních  cvičenců. Při příležitosti začátku nového pololetí byl oceněn náš 100. mladý lev… 😉

100. člen Karate Lions Pardubice

(Ondřej Charvát, Pavel Trličík, Monika Salfická, Jan Vobruba a Ivo Mlateček)

Během 3 let činnosti se pardubický klub Karate Lions Pardubice rozrostl do úctyhodné velikosti – v současné době totiž chodí na tréninky přes 100 aktivních cvičenců.

Důkladně jsme prošli datumy jednotlivých přihlášek a našli jméno našeho 100. člena. Je jím Ivo Mlateček ze skupiny Lvíčata 5-7 let. 😉 Ivo si z ocenění odnesl balíček plný dárkových předmětů od Karate Lions Pardubice a města Pardubice.

100 členů je důležitým milníkem v životě Karate Lions Pardubice, kterým se pomalu posouváme mezi větší sportovní kluby.

Takový počet členů je samozřejmně možný jen díky důkladnému tréninkovému systému, na kterém neustále usilovně pracujeme. V současné době jsou cvičenci rozděleni do skupin podle věku, výkonnosti a zaměření. Nad tím vším dohlíží trenéři klubu Ondřej Charvát a Milan Tesař společně s vybranými asistenty: Jan Vobruba, Monika Salfická a Pavel Trličík, kteří se spolu s trenéry účastní seminářů a školení pro zvýšení své kvalifikace a získání nezbytných technických detailů.

Během měsíce ledna a začátku února ještě probíhá doplňkový nábor do skupin: Lvíčata 5-7 let a dospělí nad 15 let. Pokud máte zájem proniknout do tajů karate a technik sebeobrany, tak je teď ten správný čas. Více informací naleznete v části nábor. 😉

Komentáře