Pro členy: záznamy zápasů a kata – Profi karate

Profi karate - tréninková skupina v Karate Lions Pardubice

Všichni členové profi karate mají nyní možnost pracovat efektivněji na zlepšování své techniky a výkonnosti pomocí využití záznamů zápasů a kata ze soutěží v tréninku… kdo má zájem využít této možnosti, tak prosím postupujte tímto způsobem:

  1. Na každé závody si sežeňte někoho – rodič nebo divák, kdo vám nahraje zápas nebo katu na kameru / foťák.
  2. Druhý den doma si v klidu zápasy pusťte (klidně vícekrát) a vyberte okamžiky (např.: situace v kumite, kde se vám nedaří ji vyřešit; část kata, kde vám není úplně jasný postup; prohraný zápas; …), které chcete pomoci vyřešit.
  3. Video zápasu/kata v rozumné velikosti a kvalitě pošlete prostřednictví služby http://uschovna.cz/ na email info@karate-lions.cz – vždy do pondělí po soutěži.
  4. Do zprávy k zásilce krátce popište situaci a hlavně napište na kolikáte vteřině situace je.

Takto zaslaná videa budou poté použita při analýze na trénincích a pro určení zaměření ladících tréninků a nácviků.

Tzn. vám to pomůže vyřešit situaci/chybu/detail/… a ostatním to neuškodí, protože třeba řeší podobnou věc. Hlavním smyslem tohoto je více se zaměřit na vaše konkrétní detaily a chyby, které se projeví až na soutěži při vyšší psychické zátěži, nasazení, bojovnosti, atd. 😉

 

 

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře