Shotokan Cup Vamberk 2013

Zásady správného karateky

Galen a Blade Patersonovi vyrazili na mezinárodní soutěž v karate – na Shotokan Cup 2013, který se konal 5. 10. 2013 v městské sportovní hale ve Vamberku.

Shotokan Cup Vamberk 2013

 

Ve stejnou dobu bojoval zbytek našeho týmu na Mistrovství Evropy v karate ve stylu Shotokan (celý článek z ME Shotokan 2013). I v oslabené sestavě však naši mladí lvi rozhodně ostudu neudělali. Oba naši závodníci předvedli pěkné zápasy ve velmi obsazených kategoriích (494 závodníků ze 4 států). Štěstí se tentokrát více usmálo na Galena – a to hned dvakrát:

  • Galen Darren Paterson
    – kata žáci do 11 let (bílý, žlutý pás) – 3. místo
    – kumite žáci 7-9 let (bílý, žlutý pás) – 3. místo

Těmito výsledky Galen vybojoval velmi cenné body do nominačních žebříčků na MČR v karate, které se budou jistě hodit na konci sezóny.

Podpořte sportovní činnost mládeže:

Chcete podpořit sportovní činnost mládeže? – Staňte se partnerem Karate Lions Pardubice pro výjezd na soutěže ME a MS nebo třeba partnerem pro podporu obecné činnosti ve sportu mládeže. Kontakt a více info na: info@karate-lions.cz nebo na +420 775 570 820.

Přijďte se podívat na trénink do Karate Lions Pardubice:

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře