Spolupracujeme s těmi nejlepšími – Soustředění světového svazu karate WKF

Tak jako naši žáci a závodníci neustále pracují na zlepšení své techniky, tak i naši trenéři v Karate Lions Pardubice nesmí usnout na vavřínech – proto se účastní celé řady seminářů a soustředění.

[singlepic id=1449 w= h= float=none]

(Luca Valdesi a Ondřej Charvát)

Jedním takovým bylo na začátku července soustředění světového svazu karate WKF, kde se každý rok tradičně sjíždí karatisté z několika kontinentů, aby pod vedením světových šampionů v kata i kumite získali nové zkušenosti a poznatky. Tohoto soustředění se zúčastnili hned 2 zástupci pardubických lvů: Ondřej Charvát a Monika Salfická.

[singlepic id=1448 w= h= float=center]

(Nguyen Hoang Ngan a Monika Salfická)

Během několika intenzivních dnů bylo možné se v Chorvatském Umagu učit od 22 násobného mistra Evropy a několikanásobného mistra světa v kata z Itálie: Luca Valdesi, mistryně světa v kata ženy: Nguyen Hoang Ngan, světového šampióna v kumite: Davide Benetello a medailisty ze světových šampionátů v kumite: Predrag Stojadinov.

[singlepic id=1451 w= h= float=center]

(Predrag Stojadinov a Ondřej Charvát)

Cenné poznatky od nejlepších karatistů na světě určitě zúročíme v trénincích v další sezóně. Nové metody tréninku a upřesnění některých důležitých detailů budeme moci využít pro trénink všech našich skupin.”

Prohlédněte si všechny fotky z tohoto soustředění:

Celá fotogalerie Karate Lions Pardubice

Komentáře