Summer Karate Camp CSKU 2013

Czech Shotokan Karate Union - info

Výběr závodníků Karate Lions Pardubice se zúčastnil letního soustředění CSKU (Czech Shotokan Karate Union) Karate Camp pod vedením českých i mezinárodních instruktorů (medailisté z ME a MS v karate: Gogita Arkania, Henri Vekua, olympionik: J. Mužík, reprezentant ČR v karate: J. Pilmann, úspěšný trenér kata: T. Dvořák, …) se zaměřením na kata, kumite a fyzickou přípravu.

Czech Shotokan Karate Union - info

Tato výborně připravená a zorganizovaná akce proběhla v týdnu od 14.7 do 19.7. v areálu zámku Nečtiny nedaleko Plzně.

Soustředění bylo zařazeno do přípravy závodníků Karate Lions Pardubice na druhou polovinu soutěžní sezóny – především na blížící se ME Shotokan v Turecku a na MČR v karate WKF.

Karate Lions Pardubice na Karate Camp CSKU(Všechny fotky z Karate Camp CSKU 2013)

Na programu soustředění byla kromě cvičení a sportovní přípravy celá řada doprovodných aktivit: karneval, Spartan Race („přespolní“ běh s úkoly a překážkami), diskotéka, Zumba, Balance cvičení, hry pro děti a mnoho a mnoho dalších aktivit.

Všichni členové Karate Lions Pardubice, kteří se zúčastnili, si toto soustředění určitě užili a dovezli si domů mnoho nových zkušeností, vědomostí a určitě také spoustu zážitků.

Trenérský tým na Karate Camp CSKU 2013(Trenérský tým na Karate Camp CSKU 2013)

Tagy:
info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře