Světový pohár v karate WKF – Rakousko

Austrian Junior Open 2013

Závodní tým Karate Lions Pardubice se úspěšně zúčastnil dalšího kola světového poháru v karate – tentokrát o víkendu 22. – 23. 6. 2013 v rakouském Salzburgu.

Na tomto prestižním turnaji reprezentovali Karate Lions Pardubice a Českou republiku tito naši závodníci: Gallen Darren Paterson, Blade Ahran Paterson, Janek James Hislop, Petr Ducheček a Josef Nevole. Všichni jmenovaní předvedli v průběhu eliminačních kol zápasy hodné úrovně světových soutěží a určitě si tuto zajímavou akci užili a nasbírali mnoho cenných mezinárodních zkušeností. Dva naši závodníci v této konkurenci a ve velmi obsazených kategoriích známými závodníky obsadili bodované pozice:

  • Gallen Daren Paterson – kata ml. žáci – 7. místo
  • Josef Nevole – kumite ml. žáci 10-11 let – 7. místo

Austrian Junior Open 2013
(na fotografii: Janek Hislop, Blade Paterson, Gallen Paterson, Josef Nevole, Kira Paterson, Ondřej Charvát)
(Všechny fotky z Austrian Junior Open 2013)

Chcete podpořit závodní tým mládeže Karate Lions Pardubice? – Staňte se našim partnerem. – karate-lions.cz/kontakt

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře