Tým dorostenců z Karate Lions Pardubice sbírá zkušenosti v 1. lize karate

Tým dorostenců z Karate Lions Pardubice ve složení Jakub Mucha, Petr Ducheček a Janek Hislop zvládl svoji premiéru v 1. lize s body za remízu s týmem z Ústí nad Labem. Celkově jsou tak Pardubice po prvním kole 1. ligy na průběžném 7. místě, což vůbec není špatný začátek.

Naši závodníci předvedli v těžké konkurenci ligových týmů několik pěkných vyrovnaných zápasů, kde občas stačilo jen trochu toho sportovního štěstí.

Uvidíme, jak se bude Petrovi, Jakubovi a Jankovi dařit ve druhém kole v Českých Budějovicích, kde nastoupí proti domácím družstvům z Českých Budějovic A a B  a proti týmu ze Strakonic.

Kategorie družstev dorostenek, kde měla za tým pardubického výběru nastoupit Květoslava Pokorná, bohužel nebyla pro nízký počet přihlášených družstev otevřena.

[singlepic id=11 w=320 h=240 float=center]

Všechny fotky z 1. ligy karate

 

 

 

Tagy:
info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře