Tým dorostenců z Karate Lions Pardubice zvládl zkoušku ohněm – výsledky 1. liga

1. liga karate - 2. kolo - České Budějovice

Tým dorostenců z Karate Lions Pardubice (ve složení: Jakub Mucha, Janek James Hislop a Petr Ducheček) zvládl „zkoušku ohněm“ – svoji premiéru v 1. lize karate v kategorii kumite (zápas) družstev.

Celkově se náš tým umístil na pěkném 6. místě  a to i přesto, že šlo o premiéru  v takto prestižní soutěži. Pro některé naše závodníky to byla dokonce premiéra v kategorii dorostenců.

Kromě solidního 6. místa získali naši závodníci také spoustu zkušeností a pochopili, že v kategorii družstev nebojují jen za sebe, ale za celý tým a že se doslova počítá každý vybojovaný centimetr při každém zápasu na tatami.  Vítězné družstvo se totiž určuje nejen na základě součtu vyhraných soubojů, ale také součtu získaných a součtu ztracených bodů.

1. liga karate - 2. kolo - České Budějovice(Všechny fotky z 2. kola 1. ligy karate)