Tým dorostenců z Karate Lions Pardubice zvládl zkoušku ohněm – výsledky 1. liga

1. liga karate - 2. kolo - České Budějovice

Tým dorostenců z Karate Lions Pardubice (ve složení: Jakub Mucha, Janek James Hislop a Petr Ducheček) zvládl „zkoušku ohněm“ – svoji premiéru v 1. lize karate v kategorii kumite (zápas) družstev.

Celkově se náš tým umístil na pěkném 6. místě  a to i přesto, že šlo o premiéru  v takto prestižní soutěži. Pro některé naše závodníky to byla dokonce premiéra v kategorii dorostenců.

Kromě solidního 6. místa získali naši závodníci také spoustu zkušeností a pochopili, že v kategorii družstev nebojují jen za sebe, ale za celý tým a že se doslova počítá každý vybojovaný centimetr při každém zápasu na tatami.  Vítězné družstvo se totiž určuje nejen na základě součtu vyhraných soubojů, ale také součtu získaných a součtu ztracených bodů.

1. liga karate - 2. kolo - České Budějovice(Všechny fotky z 2. kola 1. ligy karate)

Tagy:
info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře