Úřadující světová jednička v karate WKF v Pardubicích

World Karate Federation

Zítra (čtvrtek 31. 10. 2013) proběhnou dva tréninky kumite v tělocvičně Karate Lions Pardubice pod vedením světového šampióna Gogita Arkania (GEO).

Zítra od 14:30 do 16:30 a od 17:30 do 19:30 budou naši závodníci a žáci z pozvaných klubů Pardubického kraje prolévat pot na trénincích pod vedením aktuální světové jedničky v žebříčku závodníků kumite (sportovní zápas) v organizaci WKF (World Karate Federation) a několikanásobného medailisty z ME a MS – Gogita Arkania (GEO).

Celá akce je otevřená pro diváky z řad veřejnosti a pro média – přijďte „ochutnat“ atmosféru tréninku karate na světové úrovni.

Leták s detailními informacemi:

Gogita Arkania v Pardubicích - info

Pokud máte zájem se ještě dopřihlásit na tuto jedinačnou akci, tak nás neváhejte kontaktovat.

Podpořte sportovní činnost mládeže:

Chcete podpořit sportovní činnost mládeže? – Staňte se partnerem Karate Lions Pardubice pro výjezd na soutěže ME a MS nebo třeba partnerem pro podporu obecné činnosti ve sportu mládeže. Kontakt a více info na: info@karate-lions.cz nebo na +420 775 570 820.

Přijďte se podívat na trénink do Karate Lions Pardubice:

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře