Úspěšný víkend mezinárodních soutěží v karate WKF

Úspěšný víkend mezinárodních soutěží v karate WKF

Grand Prix v Polsku a Světový pohár v karate v Hradci Králové – tak to byla zábava pro Karate Lions Pardubice o víkendu 27. – 28.4.

V sobotu 27.4. vyrazili členové našeho soutěžního výběru otestovat formu před světovým pohárem na Grand Prix Slaska do Polska, kde se jako jediní čeští zástupci určitě neztratili a vybojovali celkem 8 medailí:

  • Jan Hertl – kata (cvičení sestav technik) ml. žáci – 2.místo, kumite fantom (zápasové techniky na cvičného panáka) – 2.místo, kumite (zápas) ml. žáci -34kg – 3.místo
  • Radek Netolický – kumite ml. žáci -40kg – 2.místo, kumite fantom – 3.místo
  • Květoslava Pokorná – kumite žákyně +50kg – 2.místo
  • Janek James Hislop – kumite dorostenci -52kg – 2.místo
  • Petr Ducheček – kumite dorostenci -52kg – 3.místo

Úspěšný víkend mezinárodních soutěží v karate WKF
(všechny fotky z Grand Prix Slaska)

 

Úspěšné tažení pardubických lvů na mezinárodní scéně tímto však neskončilo, hned další den vyrazil soutěžní tým na největší soutěž v karate pořádanou v České republice – na světový pohár v karate – Grand Prix Hradec Králové. V nejtěžší mezinárodní konkurenci (na české poměry) měli možnost bojovat tito závodníci: Jakub Mucha, Petr Ducheček, Květoslava Pokorná,  Jan Hertl, Janek Hislop, Radek Netolický, Jan Vobruba, Josef Nevole, Galen Paterson a Blade Paterson.

Všichni naši karatisté dostáli svému jménu a bojovali jako lvi. Ve strhující atmosféře mezinárodních klání a za přispění podpory celé výpravy Karate Lions Pardubice a trenérů Ondřeje Charváta a Milana Tesaře vybojovali lvi 65 bodů ze světového poháru! Na nejcennější bodovaná umístění dosáhli tito závodníci:

  • Petr Ducheček – kumite dorostenci -52kg – 1.místo
  • Radek Netolický – kumite st. žáci -39kg – 7.místo

Pochvalu za předvedené zápasy si však zaslouží všichni členové této výpravy, protože předvedli, že na soutěže s takto vysokou konkurencí určitě patří.

 

Karate Lions Pardubice provádí nábor nových členů – využijte možnost přidat se k pardubickým lvům – více na karate-lions.cz/nabor

 

 

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře