Vánoční cena – Mladá Boleslav a Sparing Camp 2014 v Českých Budějovicích

O víkendu 22. – 23. 11. 2014 vyrazili členové závodního týmu Karate Lions Pardubice hned na dvě akce karate: Vánoční cenu v Mladé Boleslavi a na přípravné soustředění Sparing Camp 2014 v Českých Budějovicích.

Vánoční cena v Mladé Boleslavi 2014

V Boleslavi na Vánoční ceně bojovali 3 mladí lvi: Galen Paterson, Blade Paterson a Filip Kovařík – celkem odvezli 4 medaile:

Filip Kovařík1.místo kumite, 7.místo kata,
Blade Paterson2.místo kumite, 3.místo kata
Galen Paterson – 3.místo kata

Prohlédněte si fotky z Vánoční ceny MB 2014:

[nggallery id=67]

Celá fotogalerie Karate Lions Pardubice

 

Ve stejný víkend vyrazila další část profi skupiny do Českých Budějovic na přípravné soustředění kumite a kata s názvem Sparing Camp 2014: Jan Vobruba, Petr Ducheček, Milan Tesař a Ondřej Charvát. Smyslem této akce bylo získat při jednotlivých zápasech kumite, kterých mohl mít průměrný účastník za dva dny desítky, co největší praxi a neocenitelné zkušenosti a při trénincích kata důkladně procvičit techniku a odstranit chyby, které se objeví při větší zátěži a počtu opakování. Všichni zúčastnění si tento camp užili a odvezli si cenné poznatky a zkušenosti, které určitě zúročí v dalším tréninku.

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře