Vánoční cena Mladé Boleslavi

V sobotu 23.11.2013 se naši mladí závodníci zúčastnili turnaje karate v Mladé Boleslavi. Náš tým reprezentovali pouze Janek James Hislop, Radek Netolický a Filip Kovařík. Oslabená sestava však neudělala ostudu a v poupravených věkových a váhových kategoriích vybojovala body a medaile.

Janek obsadil v kategorii kumite dorostenci 14-17let -56kg 5.místo.

V kategorii kumite starší žáci -40kg jsme mohli spatřit „Lví finále“. Radek a Filip se utkali na finálovém tatami. Na Radka se více usmálo štěstí a z Mladé Boleslavi si odvezl zlato, Filip získal stříbrnou medaili.

Tyto výsledky jsou v konkurenci stovek závodníků z několika zemí vynikající a klukům moc gratulujeme.

Přijďte se podívat na trénink do Karate Lions Pardubice:

 

Podpořte sportovní činnost mládeže:

Chcete podpořit sportovní činnost mládeže? – Staňte se partnerem Karate Lions Pardubice pro výjezd na soutěže ME a MS nebo třeba partnerem pro podporu obecné činnosti ve sportu mládeže. Kontakt a více info na: info@karate-lions.cz nebo na +420 775 570 820.

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře