Závodníci Karate Lions Pardubice bodovali minulý víkend na dvou soutěžích

Národní pohár Goju-ryu 2.kolo

Závodní tým Karate Lions Pardubice zabodoval minulý víkend na dvou frontách – na národním poháru na Moravě a v Praze na poháru mládeže.

Národní pohár Goju-ryu 2.kolo
(Všechny fotky z NP goju-ryu 2. kolo)

Na pohár mládeže do Prahy vyrazila tato sestava: Jan Hertl (mladší žáci), Gallen Paterson (mladší žáci) a Blade Paterson (žáci 13-14). Naši 3 závodníci zde vybojovali celkem 5 medailí v ktagoriích kata (cvičení daných sestav technik) a kumite (zápas):

  • Jan Hertl – mladší žáci – 2. místo kata, 3. místo kumite
  • Gallen Paterson – mladší žáci bílý a žlutý pás – 2. místo kata, 3. místo kumite
  • Blade Paterson – žáci 13-14 let – 3. místo kumite

Naši starší závodníci (Jan Vobruba, Petr Ducheček a Radek Netolický) bojovali o postupové body na MČR na 2. kole národního poháru v karate goju-ryu v Hustopečích. Radek (žáci) s Petrem (dorostenci) si potvrdili svoji výbornou formu a vybojovali 2. a 3. místo v kategoriích kumite. Honzovi (dorostenci), který už nominaci na MČR stejně měl z 1. kola, chybělo trochu sportovního štěstí k získání medailového umístění. Svými předvedenými zápasy však potvrdil rostoucí formu před blížícím se MČR.

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře