Žáci (5)6-10 a 11-14 let

Tréninky karate

Karate Lions Cup 2013

Popis tréninkové skupiny

Rozsah tréninku:

  • trénink 2x týdně
  • trénink kata (podle věku a výkonnosti základní nebo pokročilí)
  • trénink kumite (podle věku a výkonnosti základní nebo pokročilí)
  • trénink techniky (podle věku a výkonnosti základní nebo pokročilí)

Vysvětlení pojmů

kata = předem dané sestavy technik karate

kumite = zápas

„Cvičit karate může začít každý.“

Zájem je velký, skupina se rychle plní - rezervujte si místo již nyní!

Reference

Po dlouhém hledání a zkoušení všech možných sportů a aktivit, které by byly vhodné pro našeho syna (5 let), jsme našli oddíl Karate Lions Pardubice. Vedení, trenéři i celý tým Karate Lions jsou profesionálové. Děti je díky jejich přátelskému přístupu mají rádi a baví je kroužek navštěvovat. Během tréninků je u dětí zlepšována nejen fyzická kondice a pohyblivost, ale jsou vedeny i k vzájemnému respektu a pomoci. Za to patří trenérům velký dík. Moc se těšíme na další tréninky a společné akce.
Michal Ivanič
Syn Viktor chodí do klubu rok. Protože se již od 4 let věnuje lidovému tanci, chtěl to vyvážit „ klučičím“ sportem. Vyzkoušel lyžování a florbal, ale až v Karate Lions je spokojený. Syn není vysloveně sportovní typ, ale v klubu není za outsidera, dělá pokroky, na tréninky chodí rád. Je zdravě motivován a vždy je velice spokojený, když splní „ předzkoušky“ (přál by si jich více). Dle mého názoru je karate sport, který rovnoměrně rozvíjí nejen celé tělo, ale i psychiku.
Helena Půlpánová
Děkuji za Váš přístup k dětem a tréninkům. Honzík chodí na tréninky rád a to je důležitější, než jak rychle získal (nebo získá další) pásek – i když je na ten svůj první samozřejmě patřičně hrdý.
Martina Cachová

Zájem je velký, skupina se rychle plní - rezervujte si místo již nyní!