Info z Východočeského svazu karate

ČSKe info

ČSKe info

Email od předsedy VČSKe (Východočeský svaz karate):

1.       Pro členy sportovních klubů a tělovýchovných jednot platí od 1.1.2013 nové úrazové pojištění u VZP.

2.       Vzhledem k tomu, že současný nominační systém kraje na MČR z jednoho turnaje je komplikovaný a na turnajích se musejí pořádat „rozstřely“, bude nominace z kraje prováděna z žebříčku z těchto turnajů – VC Trutnova, GPHK, Shotokan Cup a Generali Cup, tedy turnajů s oficiálními váhovými a věkovými kategoriemi. Tyto turnaje se budou řídit soutěžním řádem a dodatkem soutěžního řádu pro VčSKe. Na VC Trutnova ještě proběhne přímá nominace seniorů na MČR a zároveň už tento turnaj bude nominační pro mládež na MČR mládeže 2013.

3.       Na VC Trutnova se už bude soutěžit podle nových pravidel kata –jsou zrušena shitei kata Jion a Kanku Dai a dále je zrušena povinnost cvičit mistrovské kata pro všechny věkové kategorie.

4.       Odběr známek 2013 už bude probíhat podle nového systému přes databázi ČUBU. Informace kolem tohoto bodu ještě upřesním, zatím je čas, známky 2012 platí do konce března 2013.

5.       Z rozhodnutí VV bude v roce 2013 fungovat upravený nominační systém pro celorepublikovou nominaci na MČR. Informace je čerstvá, z pátku 18.1.2013, takže se ještě musí dotvořit definitivní podoba nového systému. Nominace zřejmě bude ze dvou typů turnajů – z těch, které bude kompletně zřizovat ČSKe a z dalších „soukromých“ turnajů. Až budeme mít kompletní systém dotvořen, okamžitě rozešlu přesné informace

6.       Po dohodě s VV určím termín VV VčSKe 2013 – předpoklad v únoru.

 

S pozdravem Kamil Guzek, předseda VčSKe

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře