Síň slávy

Síň slávy Karate Lions Pardubice o. s. od roku 2013 – seznam členů, kteří se zapsali do historie klubu významným sportovním výsledkem nebo ziskem mistrovského stupně v karate:

Výsledky z ME a MS

Sportovní výsledky (ME a MS):

 

2016 – MS WSF (POL)

Milan Tesař – kumite muži +84 kg – 3. místo

Jan Vobruba – kumite tým junioři – 3. místo

Kristýna Vavrušková – kumite starší žákyně WKF- 3. místo

Kristýna Vavrušková – kumite starší žákyně Ippon Shobu – 3. místo

Lucie Vavrušková – kata mladší žákyně – 3. místo

Lucie Vavrušková – kumite mladší žákyně Ippon Shobu – 3. místo

Ondřej Charvát – kata muži – 5. místo

 

2015 – MS UWK (SLO)

Milan Tesař – kumite muži +85kg – 4. místo

Milan Tesař – kumite tým muži – 4. místo

Ondřej Charvát – kata muži Shotokan – 10. místo

Ondřej Charvát – kata muži Other style – 15. místo

 

2014 – ME WSKU (ALB)

Galen Darren Paterson – kata žáci – 1. místo

Blade Ahran Paterson – kata dorostenci – 2. místo

Milan Tesař – kumite muži Ippon shobu +84 kg – 2. místo

Jan Vobruba – kumite dorostenci WKF – 2. místo

Janek James Hislop – kumite dorostenci Ippon shobu -57 kg – 2. místo

Josef Nevole – kumite st. žáci Ippon shobu – 2. místo

Jan Vobruba kata dorostenci – 3. místo

Galen Darren Paterson – kumite žáci WKF – 3. místo

Milan Tesař – kata muži – 5. místo

Ondřej Charvát – kata muži – 5. místo

Josef Nevole – kumite st. žáci WKF – 5. místo

 

2014 – MS Shotokan (KOS)

Petr Ducheček –  kumite dorostenci Ippon shobu -52 kg – 1. místo

Radek Netolický – kumite žáci WKF – 44 kg – 1. místo

Josef Nevole – kumite team žáci WKF – 2. místo

Jan Vobruba – kata dorostenci – 2. místo

Radek Netolický – kumite team žáci WKF – 2. místo

Jakub Mucha – kumite dorostenci Ippon shobu -70 kg – 2. místo

Jan Hertl – kata žáci – 2. místo

Filip Kovařík – kumite team žáci WKF – 2. místo

Jakub Mucha – kumite team dorostenci – 3. místo

Petr Ducheček – kumite team dorostenci – 3. místo

Květoslava Pokorná – kumite team dorostenky – 3. místo

Květoslava Pokorná – kata dorostenky – 3. místo

Květoslava Pokorná – kumite dorostenky Ippon shobu +54 kg – 3. místo

Květoslava Pokorná – kumite dorostenky WKF +54 kg – 3. místo

Jan Hertl – kumite žáci ippon shobu – 3. místo

Jan Vobruba – kumite team dorostenci – 3. místo

Janek James Hislop – kumite team dorostenci – 3. místo

Jan Vobruba – kumite dorostenci Ippon shobu -63 kg – 5. místo

Ondřej Charvát – kata muži 18-35 let – 5. místo

Radek Netolický – kumite žáci Ippon shobu – 5. místo

Janek James Hislop – kumite dorostenci WKF -63 kg – 5. místo

Josef Nevole – kumite žáci 12-13 let Ippon shobu -50 kg – 5. místo

Filip Kovařík – kumite žáci 12-13 let Ippon shobu – 5. místo

Jan Vobruba –  kumite dorostenci WKF -63 kg – 7. místo

Petr Ducheček – kumite dorostenci WKF -52 kg – 7. místo

Filip Kovařík – kumite žáci 12-13 let WKF -38 kg – 7. místo

 

2013 – MS Shotokan mládeže (TUR) 

Radek Netolický – kumite tým žáci – 2. místo

 

2013 – ME Shotokan (TUR)

Radek Netolický – kumite ippon shobu žáci -40 kg – 1. místo

Radek Netolický – kumite ippon shobu žáci -45 kg – 1. místo

Jan Hertl  kata žáci – 2. místo

Jan Vobruba – kumite tým dorostenci – 3. místo

Radek Netolický – kumite žáci -40kg – 3.místo

Jakub Mucha – kumite dorostenci -70kg – 3. místo

Jakub Mucha – kumite dorostenci Ippon Shobu -63 kg – 3. místo

Jakub Mucha – kumite dorostenci Ippon Shobu -70 kg – 3. místo

Jakub Mucha – kumite tým dorostenci – 3. místo

Petr Ducheček – kumite dorostenci Ippon Shobu -57 kg – 3. místo

Petr Ducheček – kumite tým dorostenci – 3. místo

Květoslava Pokorná – kata dorostenky – 3. místo

Filip Kovařík – kumite ippon shobu žáci -40 kg – 3. místo

Janek James Hislop  kumite dorostenci Ippon Shobu -57 kg – 3. místo

Jan Hertl – kumite ippon shobu žáci –35 kg – 5. místo

Květoslava Pokorná – kumite dorostenky -54 kg – 5. místo

Petr Ducheček – kumite dorostenci -52kg – 5. místo

Janek James Hislop  kumite dorostenci -57 kg – 7. místo

 

2013 – ME WUKF (ENG)

Blade Ahran Paterson – kata dorostenci (8. – 7. kyu) – 3. místo

Galen Darren Paterson – kata ml. žáci (8. – 7. kyu) – 7. místo

 

 

 

 

Shotokan

Černé pásky:

Ondřej Charvát – 2. Dan

Milan Tesař – 1. Dan

 


  • RSS
  • Facebook
  • Naše kurzy
  • YouTube

Novinky ze světa pardubických lvů a bojových sportů…

Karate Lions Pardubice - info

Řekni si o novinky. Ať víš všechno ze světa pardubických lvů a bojových sportů jako první. ;-)

Nábor – dospělí – Fighting & karate

Nábor - dospělí - Fighting & karate