Pozvánka: Postojna Open 2013 (Slovinsko)

Postojna Open 2013

Postojna Open 2013Pro členy Karate Lions Pardubice:
Případný zájem o přihlášení na tuto akci pište na info@karate-lions.cz

Email od pořadatele zájezdu na Postojna Open 2013:

Vážení přátelé, naše ústecká škola karate opět  pořádá v termínu 16.-19.5.2013 velmi zajímavý zájezd na turnaj všech kategorií karate do slovinské Postojny.
Zájezd je , mimo turnaj, doplněn o návštěvu jeskyní Škocianské Jame a Predjamský Grad, které jsme navštívili již před léty (nezapomenutelný zážitek-UNESCO).
Dovolujeme si Vám nabídnout účast na tomto turnaji i zájezdu. Je zde reálná šance úspěchu pro všechny věkové kategorie závodníků. Vozíme odtud, v konkurenci 16 států jižní Evropy, řady medailí. Soutěž je vhodná zejména pro mládežnické kategorie.
Ubytování s vlastní karimatkou a spacím pytlem, je  pouze pro naši skupinu,  zajištěno v místním Do – Jo, zdarma.
Vybavenost : sprchy, toalety, možnost připojení do el.sítě….apod.).
Závodníky na základě Vámi zaslané přihlášky zaregistrujeme hromadně.
Odjezd je z Ústí nad Labem, přes Prahu, ve čtvrtek 16.5. v odpoledních hodinách, příjezd  zpět  v neděli v nočních – pondělí časných ranních hodinách.(většinou se vracíme do půlnoci v něděli). Časy budou upřesněny, sledujte webové stránky.
Cena  zájezdu  je 2.700,-Kč (členové SKR SU v dotované ceně jen  2.300,-)
Zajistěte si včas rezervaci zasláním přihlášky:
jméno/kategorie závodníka popř. “doprovod“ s celou částkou, do 30.4.2013 na číslo účtu 183092154/0300 v.s. 300 a vaše JMÉNO!!
Aktivní rozhodčí jsou na turnaji vítáni a honorováni.
Startovné se hradí při nástupu do Autobusu v příslušné výši a měně.Vstupy do jeskyní a na hrad si hradí každý individuálně.(máme skupinové slevy!)

Odkaz na propozice turnaje: http://www.karateklub-po.si/
Odkaz na turistickou část zájezdu:
http://www.park-skocjanske-jame.si/eng/tourist_center.shtml
Další odkaz: http://www.bedekr.cz/texty/252.html

Tyto informace jsou první a jsou možné úpravy, sledujte proto naše webové stránky. Doprovodem skupiny jsou i naši čeští rozhodčí.

Na hezkou akci Vás srdečně zve
Mgr.Josef Rajchert a jeho organizační tým

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře