170 bodů ze světového poháru pro Karate Lions Pardubice – GPHK 2016

O „čarodějnickém“ víkendu proběhl v hokejové fortuna aréně v Hradci Králové světový pohár karate a pardubičtí lvi zde nemohli chybět. 😉

[singlepic id=1973 w= h= float=center]

První soutěžní den byl věnován kategorii dospělých. Na tatami se za Karate Lions Pardubice představili: Jan Vobruba, Milan Tesař, Ondřej Charvát, Josef NevoleKristýna Vavrušková.

[singlepic id=1965 w= h= float=center]

(Ondřej Charvát, Jan Vobruba, Josef Nevole a Milan Tesař)

V kategoriích dospělých se pardubickým bojovníkům tentokrát dařilo spíše v kategorii kumite, kde nic neponechali náhodě a bojovali až do poslední vteřiny – a že se to někdy vyplatilo:

Výsledky sobota:

 • Jan Vobruba – kumite tým junioři – 2 .místo
  (Spolu s KK Lichnice a Fight Club ČB)
 • Milan Tesař – kumite senioři +84 kg – 3. místo
 • Jan Vobruba – kumite junioři -76 kg – 5. místo
 • Kristýna Vavrušková – kumite dorostenky -54 kg – 5. místo

Druhý soutěžní den byl určen pro kategorie mládeže. Pardubice zde reprezentovali: Veronika Kindlová, Marie Puldová, Karolína Řezníčková, Daniel Trličík a Lucie Vavrušková.

[singlepic id=1951 w= h= float=center]

(Milan Tesař, Karolína Řezníčková, Lucie Vavrušková, Daniel Trličík, Pavel Trličík, Ondřej Charvát, Marie Puldová a Veronika Kindlová)

Tak jako se v sobotu pardubickým barvám dařilo v kumite, tak se holkám v neděli dařilo v katách. V těžce obsazených kategoriích dokázali vybojovat velice cenné výsledky:

Výsledky neděle:

 • Veronika Kindlová – kata ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu – 1. místo
 • Karolína Řezníčková – kata st. žákyně 12-13 let 8.-7. kyu – 2. místo
 • Lucie Vavrušková – kata žákyně 10-11 let – 5. místo
 • Veronika Kindlová – kata ml. žákyně 7-9 let open – 7. místo
 • Marie Puldová – kata ml. žákyně 7-9 let open – 7. místo

Oficiální výsledková listina:

Těmito výsledky a předvedenými výkony potvrdili pardubičtí bojovníci, že na mezinárodní scénu rozhodně patří jak v kategoriích dospělých tak v kategoriích mládeže.

 

Všechny fotky z GPHK 2016:

Ondřej Charvát
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Výzvu: KARATE 365! - www.karate365.cz
Komentáře