Lvi pomalu zaplňují ulice Pardubic – ukázky karate pro veřejnost

Ukázky karate v pardubicích

Karate Lions Pardubice pracuje na naplnění dalšího ze svých cílů, když seznamuje pardubickou veřejnost s nácviky karate a sebeobrany na červnových akcích.

Ukázky karate v Pardubicích

 Celkem na 4 akcích v červnu měli pardubické děti a jejich rodiče možnost seznámit se s nácviky karate a sebeobrany. „Odvážnější“ diváci poté využili možnosti si vyzkoušet některé předváděné cviky do lap a odražečů v praxi.

Odvážnější si vyzkoušeli techniky...

 

První červnovou ukázkou karate byla školní pouť na ZŠ Resslova Pardubice, následovala vystoupení na pouti na Dukle, na slavnostech v obci Horní Jelení a v Rosicích u Pardubic.

Fotky z ukázky na ZŠ Resslova
Fotky z ukázky na pouti na Dukle

Fotky z ukázky na slavnostech v Horním Jelení (bude doplněno)
Fotky z ukázky na slavnostech v Rosicích

Máte zájem o ukázku karate a sebeobrany na Vaší akci? – Připravíme program přesně pro Vás. – Napište/zavolejte nám. – kontakt

Chcete podpořit smysluplnou činnost dětí a mládeže? – Staňte se našim partnerem.

Tagy:
info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře