Mistrovství České republiky FSKA Česká Lípa

Velmi příjemný a milý turnaj s kamarádskou atmosférou, který se odehrával dne 20. 11. 2021 v České Lípě. Závodníci z Karate Lions Pardubice zde nemohli chybět a na sever Čech jsme vyrazili v počtu 13 soutěžících.
Na toto mistrovství jsme oholili vousy, načesali vlasy a oblékli katařská kimona, protože se zde soutěžilo pouze v technických kategoriích a na to prostě musíš vypadat dobře.
Konkrétně se jednalo o kata (cvičení sestav technik), kata duo (synchronní cvičení sestav technik ve dvojicích), kata tým (synchronní cvičení sestav technik ve trojicích) a modelové situace (předvedení připravených sebeobranných technik).

Poslední doplňková disciplína byla tombola. Nakoupili jsme lístky ve velkém a zhruba v polovině dne, kdy došlo k losování výsledků, jsme s napětím očekávali, zdali si kromě medailí ze sportovní části odvezeme i něco navíc. Borcům z Pardubic úspěšně nepadlo ani jedno číslo a prohrané lístky tak letěly do odpadkového koše. Toto zklamání však netrvalo dlouho, protože medailové žně byly opravdu vydařené a celkově jsme se jen těsně umístili na bramborové pozici ze všech zúčastněných klubů. Krásné 4. místo pro pardubické lvy.

Zde pro Vás přehledně všechny naše dosažené úspěchy:
Ondřej Charvát – 2. místo kata individuál muži
Filip Filipi – 3. místo kata individuál muži
Milan Tesař – 3. místo kata individuál muži
Michal Kasal – 3. místo kata open chlapci, 5. místo kata dorostenci
Mariia Kobernyk – 5. místo kata dívky 11 až 12 let
Volodymyr Kobernyk – 5. místo kata chlapci 13 až 14 let, 5.místo kata open chlapci