Národní pohár juniorů, 1. liga družstev a severočeský pohár karate – soutěžní víkend v Karate Lions Pardubice ;)

O víkendu 25. – 26. 10. se závodní tým Karate Lions Pardubice rozhodně nenudil. Proběhly totiž dvě soutěže: Národní pohár ČSKe jednotlivců společně s 1. ligou kumite družstev a Severočeský pohár v karate. A pardubičtí lvi byli u toho. 😉

Národní pohár ČSKe

Sobotních bojů na národním poháru a 1. lize v Jablonci nad Nisou se zúčastnil náš juniorský kumite tým ve složení: Jakub Mucha, Petr DuchečekBlade Paterson. V konkurenci dalších 27 klubů z ČR vybojovali tyto výsledky:

Kromě hodnotných výsledků v těžké konkurenci národního poháru přivezli pardubičtí lvi ještě cenné vítězství nad královéhradeckým výběrem v prvoligové soutěži kumite družstev.

Prohlédněte si fotky z Národního poháru a 1. ligy ČSKe:

[nggallery id=60]

Celá fotogalerie Karate Lions Pardubice

Nedělních bojů na severu Čech v České Lípě se zúčastnila menší – rozhodně neméně viditelná – část skupiny Profi karate: Galen PatersonBlade Paterson. Oba naši závodníci skončili s výbornou bilancí. Každý si totiž odvezl stříbrnou a bronzovou medaili – tzn. ve dvou lidech celkem 4 medailová umístění. 😉