Naši starší žáci již nasbírali všechny potřebné „fajfky“ na tabulce předzkoušek, tudíž se nachýlil čas pro jejich první páskování.

Dne 28. 4. 2022 se první skupina mladých lvů postavila před zkušebního komisaře Ondru. Žáci byli velmi dobře připraveni, tudíž nebylo pochyb o udělení bílého pásu.
Všem mnohokrát gratulujeme a přejeme mnoho sil do nové cesty karateky, již s ovázaným kimonem nově získaným páskem.
MS Shotokan WSF 2025 - Sofie, Bulharsko - 1x zlato, 3x stříbro, 3x bronz
Na přelomu října a listopadu proběhl v hlavním městě Bulharska světový šampionát…
Titul z ME WUKF 2025 - Lotyšsko
Hlavní trenér klubu Ondřej Charvát vyrazil koncem října s výpravou české reprezentace…
Zústaňme ve spojení.
Sledujte nás na facebooku. ;-)
