Pozvánka: 4th Karate Lions Cup – 30.10.2016

Dovolte mi, abych Vás srdečně pozval na již 4. ročník mezinárodního turnaje Karate Lions Cup, který proběhne již tuto neděli v Pardubicích.

Karate Lions Cup 2016Komplet info naleznete na www.lionscup.eu

Ať už se chystáte na turnaj do Pardubic jako diváci nebo jako závodníci, tak se máte rozhodně na co těšit

Pro diváky:

Čeká Vás spousta atraktivních zápasů sportovní formy karate dle pravidel WKF. Můžete se tak na vlastní oči podívat, jak budou probíhat souboje v karate na další Olympiádě v Tokyu 2020.

Dále se můžete těšit na profesionálně zacvičené sestavy kata, ve kterých se utkají jak mladí žáci, tak pokročilí zkušení závodníci v dospělých kategoriích.

Dále připravuje několik dalších doprovodných kategorií (super kop, mini kumite,…) a dobré občerstvení vylepšené o pivo ze soukromého pivovaru.

 

Pro závodníky:

Připravili jsme pro Vás pěkné ceny od sponzorů, krásnou sportovní halu, pohár pro nejlepší týmnejlepšího závodníka, spoustu kategorií a profesionální pořadatelský tým. 😉

Nezapomeňte, že registrace probíhá online do středy (26.10.2016) do půlnoci.

V sobotu 29.10.2016 před turnajem si můžete společně zatrénovat na Mini Spraing campu.

Naviděnou v hale:

Celý pořadatelský tým se teší na příjemné nedělní setkání v hale. 😉

Ondřej Charvát
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Výzvu: KARATE 365! - www.karate365.cz
Komentáře