3 soutěže za jeden víkend pro závodní tým Karate Lions Pardubice

O víkendu 9. – 10. 5. 2015 vyrazili závodníci z Karate Lions Pardubice hned na 3 turnaje: Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska (Jeseník), Wakizashi Cup (Nymburk) a Karate Kid Cup (České Budějovice).

[singlepic id=1413 w= h= float=center]

Wakizashi Cup (Nymburk):

Trojice závodníků z řad pardubických lvů vyrazila bojovat o cenné kovy v sobotu 9. 5. 2015 do Nymburka: Lucie Vavrušková, Kristýna Vavrušková a Ondřej Charvát (závodník i kauč v jedné osobě).

 • Lucie Vavrušková
  – kata mladší žákyně – 2. místo
  – kumite mladší žákyně – 3. místo
 • Kristýna Vavrušková
  – kata starší žákyně – 1. místo
  – kumite starší žákyně – 1. místo
 • Ondřej Charvát
  – kata muži – 5. místo

Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2015 (Jeseník):

Současně s právě probíhajícími boji v Nymburku hájila dvojice závodníků (Galen Paterson a Blade Paterson) barvy pardubických lvů pod vedením kauče  Milana Tesaře:

 • Galen Paterson
  – kata žáci – 3. místo
  – kumite žáci – 3. místo
 • Blade Paterson
  – kata junioři – 3. místo
  – kumite junioři – 1. místo

Karate Kid Cup (České Budějovice):

Den poté vyjeli bojovat a nasbírat soutěžní zkušenosti i naši nejmladší lvi. Tentokrát vyrazili do Českých Budějovic na turnaj Karate Kid Cup, který je určený právě pro začínající závodníky:

 • Michal Kasal
  – kumite žáci – 1. místo
  – kata žáci – 5. místo
 • Karolína Řezníčková
  – kumite žákyně – 2. místo
  – kata žákyně – 3. místo

Na tomto turnaji naše nejmladší bojovníky doprovodil a v roli kauče podpořil Milan Tesař.

Prohlédněte si fotky z Karate Kid Cup:

Celá fotogalerie Karate Lions Pardubice

3 soutěže za jeden víkend je skutečně náročný program jak pro závodníky a trenéry tak i pro rodiče. Na mladých lvech je ale vidět veliká chuť se zlepšovat a sbírat ničím nenahraditelné zkušenosti ze soutěží… Takže víme, že se tyto dva náročnější dny určitě vyplatily. 😉

 

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře