Mladí lvi se vydali na lov do Vamberka – 254 bodů do českého žebříčku karate ;)

Shotokan Cup Vamberk 2014

Pardubičtí lvi tentokrát lovili v sobotu 27.9. ve Vamberku na soutěži Shotokan Cup 2014.

Velice silná skupina 15-ti mladých závodníků z Karate Lions Pardubice vyrazila v sobotu 27.9.2014 na soutěž Shotokan Cup 2014 do Vamberku, kde o sobě dala rozhodně vědět. Následující výsledky hovoří za vše (5 zlatých, 4 stříbrné, 8 bronzových, 1x 5. místo, 1x 7. místo a 1x 9. místo = 3. nejlepší klub turnaje a 254 bodů do českého žebříčku karate):

Zlaté medaile:

  • Jan Vobruba (kumite), Kristýna Vavrušková (kumite), Milan Tesař (kumite), Petr Ducheček (kumite) a Blade Ahran Paterson (kumite)

Stříbrné medaile:

  • Jan Vobruba (kata), Lucie Vavrušková (kata), Jakub Mucha (kumite), Josef Nevole (kumite)

Bronzové medaile:

  • Kristýna Vavrušková (kata), Lucie Vavrušková (kumite), Blade Ahran Paterson (kata), Galen Darren Paterson (kata i kumite), Jan Hertl (kata), Janek James Hislop (kumite), Radek Netolický (kumite)

5. místo:

  • Jan Hertl (kumite)

7. místo:

  • Ondřej Zeman (kata)

9. místo:

  • Karolína Řezníčková (kata)

Při pohledu na tyto výsledky můžeme vypozorovat několik dobrých ukazatelů pro budoucí rozvoj našeho soutěžního týmu: zkušení závodníci si potvrdili formu a své očekávání, noví nejmladší závodníci se dokázali prosadit i v silně obsazených kategoriích, ikdyž to byla jejich teprve druhá soutěž, stali jsme se třetím nejúspěšnějším týmem, ikdyž jsme rozhodně nepatřili mezi nejpočetnější výpravy (Karate Lions Pardubice se dlouhodobě vydává cestou kvality ne kvantity), naši závodníci bodovali jak v kategoriích kata tak v kategoriích kumite – všestrannost a prevence příliš ranné specializace je velice důležitá pro jejich budoucí rozvoj. 😉

Prohlédněte si fotky z Shotokan Cup 2014:

[nggallery id=52]

Celá fotogalerie Karate Lions Pardubice

Podpořte sportovní činnost mládeže:

Chcete podpořit sportovní činnost mládeže? – Staňte se partnerem Karate Lions Pardubice pro výjezd na soutěže ME a MS nebo třeba partnerem pro podporu obecné činnosti ve sportu mládeže. Kontakt a více info na: info@karate-lions.cz nebo na +420 775 570 820.

Přijďte se podívat na trénink do Karate Lions Pardubice:

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře