Ondřej Charvát se zúčastnil 3-denního intenzivního školení kata Shotokan JKA

Jeden z trenérů Karate Lions Pardubice – Ondřej Charvát se o víkendu 6. – 8. 5. 2016 zúčastnil intenzivního školení kata.

[singlepic id=1976 w= h= float=center]

(Všichni účastníci semináře Kata Keikokai)

Semináře se zúčastnilo přes 160 karatistů z celé ČR. Intenzivní tréninky kata byly rozděleny dle výkonnosti a vždy zaměřeny na konkrétní kata (sestava technik). Tím byla zaručena vysoká úroveň tréninků a přesné tématické zaměření pro danou skupinu.

[singlepic id=1975 w= h= float=center]

(všechny černé pásy na semináři)

Jako trenér musíš trénovat ještě více než tvoji žáci, protože nemáš zodpovědnost jen za svoji úroveň, ale i za úroveň a techniku všech tvých žáků, říká Ondřej Charvát.

Karate Lions Pardubice děkuje pořadatelům akce za výborný seminář se spoustou zajímavých technických detailů. Rádi se příští rok zúčastníme ve větším počtu. 😉

Ondřej Charvát
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Výzvu: KARATE 365! - www.karate365.cz
Komentáře