První termíny páskování ve školním roce 2019-2020 jsou za námi

S napětím očekávaná událost je za námi. Ve všech skupinách Karate Lions Pardubice proběhly v předchozím týdnu první termíny páskování – nebo-li zkoušek na vyšší technické stupně karate.

V přípravě jsme trochu využili odsunutí všech soutěží až na podzimní část sezóny a vznikl nám tak poměrně veliký prostor pro přípravu na získání vyšších technických stupňů (pásků).

Úspěšnost byla díky tomu vysoká a většina zkoušených se posunula o pomyslný stupínek výše a od září začne navštěvovat vyšší skpinu, kde bude pronikat do tajů a detailů nácviků na následující technický stupeň.

Tento týden nás čekají doplňkové a opravné termíny pro ty, kteří nemohli, nebo potřebují ještě doladit nějakou část.
Případný odkaz na přihlášení je zde.

Všechny fotky z prvních termínů zkoušek naleznete na naší veřejné facebook stránce.

Ondřej Charvát
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Výzvu: KARATE 365! - www.karate365.cz
Komentáře