Šokující: Lvi volně pobíhali v kempu

Pardubičtí lvi trénovali s pozvanými a klubovými trenéry na letní sérii seminářů karate v kempu Břehy – Buňkov.

Karate Lions Pardubice - info

Menší skupinka žáků z Karate Lions Pardubice si prodloužila druhý letní víkend a od čtvrtka 9. do neděle 12. července se věnovala nácvikům karate. Na jednotlivých seminářích jsme postupně protrénovali kata, čistotu základní techniky, kumitesparing. Na každý seminář bylo možné se přihlásit zvlášť – takže se každý mohl zúčastnit tréninků, které ho skutečně zajímají. 😉

Kata den s Tomášem Dvořákem:

Čtvrtek byl celý věnovaný nácvikům kata. Role zkušeného trenéra, který dokáže pracovat na velice důležitých technických detailech, se tentokrát zhostil pozvaný Tomáš Dvořák.

Zábavnou (avšak velice precizní) formou vysvětlil důležité momenty v kata Heian Shodan, Heian Nidan, Empi, Kanku daiKanku sho.

Karate Lions camp 2015

Pátek ve znamení techniky s Pavlem Benešem:

Páteční tréninky se nesly ve znamení pilování těch největších detailů základních technik. Na tuto velice důležitou práci, která se zúročí hlavně v budoucnu výborným technickým základem našich cvičenců, jsme pozvali Pavla Beneše, který se na tuto tématiku specializuje.

[singlepic id=1461 w= h= float=center]

Sobota plná kumite s Ondřejem Charvátem a Milanem Tesařem:

V původním plánu byla sobota věnována semináři s pozvanou Petrou Pecekovou, která se ale bohužel ze zdravotních důvodů omluvila. Tréninky tak vzaly do svých rukou kluboví trenéři Ondřej CharvátMilan Tesař. Postupně jsme prošli nácviky technik a taktiky sportovního zápasu pro menší i starší závodníky.

[singlepic id=1478 w= h= float=none]

 

Neděle – učení nové kata a sparing kumite s Ondrou a Milanem:

Na prvních trénincích jsme pořádně potrénovali sparing a na posledním se každý naučil novou katu nebo pořádně procvičil některou svoji oblíbenou.

[singlepic id=1465 w= h= float=none]

Lvi volně pobíhali v kempu:

[singlepic id=1529 w= h= float=center]

Kromě tréninku nám zbylo taky spoustu času na zábavu:

[singlepic id=1498 w= h= float=center]

Podtrženo, sečteno…

Všichni si Lions Camp užili...

Podtrženo, sečteno… Všichni jsme si soustředění užili. Při trénincích si každý přišel na své – kata, detaily technik, kumite, sparing, nová kata a hlavně spousta zábavy.

Už nyní pro vás plánujeme další ročník soustředění, který bude zase o kousek lepší. 😉

Ondřej Charvát
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Výzvu: KARATE 365! - www.karate365.cz
Komentáře