Sparing Camp – Pardubičtí lvi brousili drápy v Českých Budějovicích

[singlepic id=1247 w= h= float=center]

(Jan Vobruba, Ondřej Charvát, Lucie Vavrušková, Petr Ducheček)

O víkendu 4. – 5. 4. 2015 vyrazili pardubičtí lvi „nabrousit“ drápy do Českých Budějovic.

Od soboty od rána zde totiž probíhal tréninkový camp zaměřený na kata i na kumite. V kumite šlo o nabrání zkušeností ze zápasů s „kolegy“ ze závodů. Během jednoho tréninkového dne mohl takto závodník projít i 40 zápasy, což je 10x více než na průměrné soutěži. A to už je pořádný trénink. 😉

V kata šlo o tréninky se zaměřením na čistotu techniky, kde během intervalové zátěže závodníci procvičili běžné „soutěžní“ katy (sestavy technik) a užili si společný trénink.

Lucka se zúčastnila tréninků kata pod vedením reprezentačních trenérů ČR a Honza s Petrem si vybrali část zaměřenou na kumite, nad kterou rovněž dohlíželi trenéři českého reprezentačního týmu.

Děkujeme pořadatelům (Český svaz karate a TJ Karate České Budějovice) za výborně připravenou akci, kde si mohli naši závodníci pořádně zatrénovat s českými a slovenskými kolegy a kamarády ze soutěží.

Prohlédněte si fotky ze Sparing Campu 2015:

Celá fotogalerie Karate Lions Pardubice

Ondřej Charvát
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Výzvu: KARATE 365! - www.karate365.cz
Komentáře