Yamatův pohár 5. ročník – 3. kolo

O víkendu 28. – 29. 10. 2023 proběhlo třetí kolo již pátého ročníku Yamatova poháru. V sobotu 28. 10. 2023 jsme se sešli v odpoledních hodinách v naší LIONS tělocvičně a mohl začít doprovodný program, který se nesl v halloweenském duchu. Děti hráli různé hry, dlabaly dýně a po večeři a tradičním velkoplošném promítání filmečku se šlo na kutě.

V neděli 29. 10. 2023 ráno po sladké snídani se mohlo začít. Celá akce proběhla na 3 tatami, přičemž se na dvou z nich rozjely kategorie kihon (techniky na místě), kata (předem daná sestava technik v pohybu), lapování (předvedení úderů a kopů na boxovacího panáka) a kumite (zápas). Poslední zápasiště bylo určené pro překážkovou dráhu agility, kde se účastníci snažili zdolat překážky v co nejkratším čase.

Yamatův pohár je velmi oblíbená akce, která probíhá v pohodové a přátelské atmosféře, a stejně tak tomu bylo i tentokrát. Velmi nás těší, že za námi do Pardubic přijíždí i děti ze vzdálenějších měst, aby si společně s námi mohli užít toto klání. 

Velmi pozitivní zpětná vazba je pro nás motivací nepřestávat s pořádáním různých akcí pro děti a už teď se moc těšíme na závěrečné prosincové kolo, které se bude konat o víkendu 15. – 16. 12. 2023.
Všichni jste srdečně zváni.

Komentáře