200 bodů pro Karate Lions Pardubice z Velké ceny Trutnova | Karate Lions Pardubice z.s.

200 bodů pro Karate Lions Pardubice z Velké ceny Trutnova

Velká cena Trutnova, turnaj, který je pro závodníky z východních Čech velmi důležitý, protože se zde získávají nominační body pro postup na Mistrovství České Republiky z krajského žebříčku. Náš klub nemohl chybět 😉

Společně s naším oddílem na turnaj dorazilo dalších 32 týmů a celkový počet startů se zastavil na čísle 443. V obrovské konkurenci se pardubickým lvům podařilo vyšplhat se ziskem úžasných 200 bodů na celkové páté místo ze všech zúčastněných klubů. Z Trutnova jsme do Pardubic dovezli hned 11 medailí, z nichž bylo 6 zlatých.

Turnaj v Trutnově měl mít pro náš oddíl další zajímavý význam a pěkný přínos, protože se zde měli udělovat ceny nejlepším závodníkům Východočeského svazu karate za minulý rok. Lucka, Kristýna i Milan, kteří toto ocenění získali, si však budou muset na korunovaci počkat až na Grand Prix Hradec Králové. Pořadatel turnaje v Trutnově toto vyhlašování z organizačních důvodů zrušil a posunul na další turnaj v rámci východních Čech.

Nyní již k získaným „plackám“…

Zlaté medaile

 

Stříbrné medaile

 

Bronzové medaile

 

Z výsledků jste si mohli všimnout, že i na tomto turnaji probíhalo „Lví finále“ a to v kategorii kata muži. Přes velmi dlouhé rozlosování a vysoký počet závodníků v kategorii se podařilo trenérovi Ondrovi a jeho svěřenci a asistentovi trenéra Honzovi prodrat až do finále, kde změřili svoje síly a dovednosti mezi sebou. Taková finále jsou pro náš oddíl důkazem, že i v kategorii dospělých máme velmi silné zastoupení.

Další zajímavostí je, že i přes nevyhlášení nejlepších závodníků VčSKe 2015 se tímto turnajem rozběhla tatáž soutěž pro rok 2016. Svými výkony a získanými body na tomto turnaji se do vedení ve svých kategoriích dostali všichni naši loňští vítězové, Lucka, Kristýna i Milan a doplnil je Honza, který v roce 2015 skončil mezi juniorama druhý.

Podívejte se na fotky z VC Trutnova 2016


Podpořte sportovní činnost mládeže:

  • Chcete podpořit sportovní činnost mládeže? – Staňte se partnerem Karate Lions Pardubice pro výjezd na soutěže ME a MS nebo třeba partnerem pro podporu obecné činnosti ve sportu mládeže.
  • Kontakt a více info na: info@karate-lions.cz nebo na +420 775 570 820.
 

Přijďte se podívat na trénink do Karate Lions Pardubice:

 

Podívejte se jaké akce pořádáme:

 

Fanděte našemu závodnímu týmu na Facebooku:

Tento zajímavý článek si kromě Vás přečetlo dalších 562 (unikátních) čtenářů. Děkujeme. 😉

Milan Tesař
- trenér karate a sebeobrany
- rozhodčí Pardubického svazu karate
- reprezentant České Republiky
- medailista z MČR, ME, MS
- držitel černého pásu v karate
  • RSS
  • Facebook
  • Naše kurzy
  • YouTube

Novinky ze světa pardubických lvů a bojových sportů…

Karate Lions Pardubice - info

Řekni si o novinky. Ať víš všechno ze světa pardubických lvů a bojových sportů jako první. ;-)

Nábor – dospělí – Fighting & karate

Nábor - dospělí - Fighting & karate