200 bodů pro Karate Lions Pardubice z Velké ceny Trutnova

Velká cena Trutnova, turnaj, který je pro závodníky z východních Čech velmi důležitý, protože se zde získávají nominační body pro postup na Mistrovství České Republiky z krajského žebříčku. Náš klub nemohl chybět 😉

[singlepic id=1783 w= h= float=center]

Společně s naším oddílem na turnaj dorazilo dalších 32 týmů a celkový počet startů se zastavil na čísle 443. V obrovské konkurenci se pardubickým lvům podařilo vyšplhat se ziskem úžasných 200 bodů na celkové páté místo ze všech zúčastněných klubů. Z Trutnova jsme do Pardubic dovezli hned 11 medailí, z nichž bylo 6 zlatých.

[singlepic id=1784 w= h= float=center]

Turnaj v Trutnově měl mít pro náš oddíl další zajímavý význam a pěkný přínos, protože se zde měli udělovat ceny nejlepším závodníkům Východočeského svazu karate za minulý rok. Lucka, Kristýna i Milan, kteří toto ocenění získali, si však budou muset na korunovaci počkat až na Grand Prix Hradec Králové. Pořadatel turnaje v Trutnově toto vyhlašování z organizačních důvodů zrušil a posunul na další turnaj v rámci východních Čech.

[singlepic id=1781 w= h= float=none]

Nyní již k získaným „plackám“…

Zlaté medaile

 • Ondřej Charvát – kata muži
 • Milan Tesař – kumite muži +84kg
 • Milan Tesař – kumite muži BRH
 • Kristýna Vavrušková – kata dorostenky
 • Kristýna Vavrušková – kumite dorostenky -54kg
 • Jan Vobruba – kumite junioři -76kg

 

Stříbrné medaile

 • Lucie Vavrušková – kumite st. žákyně -42kg
 • Jan Vobruba – kata muži

 

Bronzové medaile

 • Pavel Trličík – kata dorostenci
 • Lucie Vavrušková – kata st. žákyně
 • Jan Vobruba – kata junioři

 

Z výsledků jste si mohli všimnout, že i na tomto turnaji probíhalo „Lví finále“ a to v kategorii kata muži. Přes velmi dlouhé rozlosování a vysoký počet závodníků v kategorii se podařilo trenérovi Ondrovi a jeho svěřenci a asistentovi trenéra Honzovi prodrat až do finále, kde změřili svoje síly a dovednosti mezi sebou. Taková finále jsou pro náš oddíl důkazem, že i v kategorii dospělých máme velmi silné zastoupení.

Další zajímavostí je, že i přes nevyhlášení nejlepších závodníků VčSKe 2015 se tímto turnajem rozběhla tatáž soutěž pro rok 2016. Svými výkony a získanými body na tomto turnaji se do vedení ve svých kategoriích dostali všichni naši loňští vítězové, Lucka, Kristýna i Milan a doplnil je Honza, který v roce 2015 skončil mezi juniorama druhý.

Podívejte se na fotky z VC Trutnova 2016

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře