8 průběžných nominací na MČR mládeže po 1. kole národního poháru ;-)

Závodní tým Karate Lions Pardubice vybojoval na 1. kole národního poháru mládeže 8 průběžných nominací na MČR mládeže 2014.

Národní pohár ČSKe - 1 .kolo(Fotografie závodního týmu po vyhlášení kategorií kata)

V sobotu 8. 3. 2014 v konkurenci 420 závodníků ze 49 klubů z celé České republiky se prali mladí karatisté z Karate Lions Pardubice doslova jako lvi. Pardubičtí lvi přivezli z Prahy tyto solidní výsledky:

  • Josef Nevole – kumite starší žáci -45 kg – 2. místo
  • Galen Darren Paterson – kata ml. žáci – 3. místo, kumite ml. žáci -32 kg – 3. místo
  • Kristýna Vavrušková – kata st. žákyně – 3. místo, kumite st. žákyně -42 kg – 5. místo
  • Jan Hertl – kata starší žáci – 3. místo
  • Petr Ducheček – kumite dorostenci -52 kg – 3. místo
  • Blade Ahran Paterson – kumite junioři -61 kg – 5. místo

Po prvním kole národního poháru tak zabírá 6 našich žáků celkem 8 postupových pozic. Podle nového nominačního systému na MČR mládeže České svazu karate (MČR bez rozdílu stylů karate) totiž postupuje prvních 8 závodníků v celkovém pořadí po 3 kolech národního poháru a vybraný závodník z každého kraje.

Držte palce mladým lvům v dalších kolech národního poháru! 😉

Přijďte se podívat na trénink do Karate Lions Pardubice:

Podpořte sportovní činnost mládeže:

Chcete podpořit sportovní činnost mládeže? – Staňte se partnerem Karate Lions Pardubice pro výjezd na soutěže ME a MS nebo třeba partnerem pro podporu obecné činnosti ve sportu mládeže. Kontakt a více info na: info@karate-lions.cz nebo na +420 775 570 820.

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře