„Stříbrný lev“ se vrátil z Chorvatska!! ;)

Filip Kovařík se vrátil ze světového poháru WKF v Chorvatsku se stříbrnou medailí!! 😉

Karate 1 Youth Cup - Filip Kovařík

Jako jediný zástupce Karate Lions Pardubice se Filip Kovařík zúčastnil první týden v červenci mezinárodní soutěže Karate 1 Youth World Cup a soustředění WKF  Training Camp pod hlavičkou světové federace WKF (World Karate Federation).

V první části týdne proběhlo mezinárodní soustředění pod vedením osobností a legend světového karate, jako jsou Hoang Ngan Nguyen, Predrag Stojadinov, Davide Benetello a další. Všichni zúčastnění zde nasbírali řadu cenných zkušeností a měli možnost si zatrénovat s několikanásobnými medailisty z ME a MS v karate, což bylo především pro mladé karatisty, pro které byla tato akce určena, velkým zážitkem.

V druhé části týdne proběhlo chorvatské kolo světového poháru Karate 1 pro kategorie mládeže – vše pod bedlivým dohledem prezidenta světové federace. V obrovské konkurenci 400 zúčastněných závodníků ze 30 zemí světa se Filip neztratil a vybojoval neuvěřitelné 2. místo v kategorii kumite (sportovní zápas) starší žáci!!

Tento vynikající výsledek je důkazem Filipovy rostoucí formy a „příslibem“ na blížící se Mistrovství Evropy WSKU (World Shotokan Karate Union) v říjnu v Albánii. Kromě medaile, velice cenných bodů a spousty zážitků si náš mladý lev dovezl z Chorvatska také ničím nenahraditelné zkušenosti z velké mezinárodní soutěže, které určitě ve správný čas zúročí na nějakém důležitém mezinárodním šampionátu.

Prohlédněte si fotky z Karate 1 Youth World Cup:

[nggallery id=48]

Podpořte sportovní činnost mládeže:

Chcete podpořit sportovní činnost mládeže? – Staňte se partnerem Karate Lions Pardubice pro výjezd na soutěže ME a MS nebo třeba partnerem pro podporu obecné činnosti ve sportu mládeže. Kontakt a více info na: info@karate-lions.cz nebo na +420 775 570 820.

Přijďte se podívat na trénink do Karate Lions Pardubice:

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře