Úspěšné tažení Evropou pokračuje – bronz a 7. místo z Mistrovství Evropy bez rozdílu stylů v Anglii

Po obrovském úspěchu na ME ve stylu Shotokan v Turecku (celý článek zde: Pardubičtí lvi dobyli Evropu!! – 11 medailí z Mistrovství Evropy Shotokan pro Karate Lions Pardubice) vybojovali mladí lvi další Evropské úspěchy – tentokrát z Mistrovství Evropy v karate bez rozdílu stylů v Anglii (organizace WUKF).

Info reprezentace ČR

Na mistrovství Evropy v karate bez rozdílu stylů (organizace WUKF), které se konalo v anglickém Sheffieldu 16. – 20. 10. 2013, reprezentovali Českou republiku, Karate Lions Pardubice, město Pardubice a Pardubický kraj naši dva mladí lvi – Galen a Blade Patersonovi. Oba se nominovali jak do kategorie kata (cvičení předem daných sestav technik), tak do kategorie kumite (sportovní zápas).

V obrovské evropské konkurenci (přes 1000 závodníků ze zemí starého kontinentu) ukázali svoji bojovností, že jim v žilách koluje pravá „lví krev“. I přes nelehké zápasy ve velice obsazených kategoriích totiž oba dosáhli na příčky nejvyšší a zapsali se tak mezi úspěšné pardubické sportovce, kteří dokázali zabodovat na evropském šampionátu:

  • Blade Ahran Paterson – kata dorostenci (8. – 7. kyu) – 3 .místo
  • Galen Darren Paterson – kata ml. žáci (8. – 7. kyu) – 7 .místo

ME WUKF 2013 - Anglie
(Více fotek z ME WUKF 2013)

Tyto vynikající výsledky pro Karate Lions Pardubice z posledních dnů (ME ve stylu Shotokan, ME bez rozdílu stylů, světový pohár, národní pohár, nominační soutěže na MČR, …) jsou možné jen díky soudržnosti a podpoře celého týmu, trenérů (Ondřej Charvát a Milan Tesař), rodičů, přátel, sponzorů, partnerů a všech, kteří se podílejí na podpoře a přípravě našich závodníků. Všem těmto osobám patří velký dík.

Podpořte sportovní činnost mládeže:

Chcete podpořit sportovní činnost mládeže? – Staňte se partnerem Karate Lions Pardubice pro výjezd na soutěže ME a MS nebo třeba partnerem pro podporu obecné činnosti ve sportu mládeže. Kontakt a více info na: info@karate-lions.cz nebo na +420 775 570 820.

Přijďte se podívat na trénink do Karate Lions Pardubice:

 

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře