Ukázka Karate Lions Pardubice na Evropských dnech – “Evropa jsme my…”

Evropské dny - "Evropa jsme my..." ;-)

„Evropa jsme my…“ Krásné nedělní odpoledne (28.9.) ve znamení her, ukázek a ochutnávek domácích výrobků. Karate Lions se zúčastnilo Evropských dnů v Pardubicích.

K videní byli mladší žáci s jejich secvičenou katou heian shodan jako jeden „muž“. Dále následovaly ukázky mistrovských kata, kumite a jeho nácviku.

Přítomné děti si mohly vyzkoušet údery a kopy na lapy, naučily se počítat japonsky do pěti a mohly se vyfotit s medailisty z ME a MS Shotokan během probíhající autogramiády.

Za možnost předvést náš klub na této akci moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci 🙂

 

Prohlédněte si fotky z této ukázky:

[nggallery id=55]

Celá fotogalerie Karate Lions Pardubice

Podpořte sportovní činnost mládeže:

Chcete podpořit sportovní činnost mládeže? – Staňte se partnerem Karate Lions Pardubice pro výjezd na soutěže ME a MS nebo třeba partnerem pro podporu obecné činnosti ve sportu mládeže. Kontakt a více info na: info@karate-lions.cz nebo na +420 775 570 820.

Přijďte se podívat na trénink do Karate Lions Pardubice:

Podívejte se jaké akce pořádáme:

Ondřej Charvát
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Výzvu: KARATE 365! - www.karate365.cz
Komentáře